به منظور گردآوری جدیدترین اخبار و مرجعی کامل از اطلاعات مربوط به محصولات اپل، این مطلب از سایت دیجیاتو در تاریخ 2018-01-05 بازنشر شده است.

تکنولوژی OLED محکوم به سوختگی پیکسل است و این موضوع، یکی از اصلی ترین مسائل مورد توجه اپل در طراحی سخت افزار و نرم افزار آیفون X بوده. اخیراً آیفون X تستی بسیار شدید برای اندازه گیری قابلیت های ضد سوختگی پیکسل را پشت سر گذاشته که نشان می دهد این دستگاه، تحت شرایط دشوار عملکرد بهتری از رقبایش دارد.

این مورد در خصوص هر دو مدل مجهز به قابل اتصال سلولار و فاقد آن گزارش شده است. به نظر می رسد یکی از تجهیزات سنجشگر موجود در بخش آی سی یوی بیمارستان ها سبب بروز اشکال در عملکرد نسل سوم اپل واچ می شود.

این سایت به منظور گردآوری اخبار مرتبط با محصولات اپل ایجاد شده است، امیدواریم در ارتقای اطلاعات طرفداران محصولات اپل مفید واقع شود.

اپل که تنها نیازمند افزایش 15 درصدی ارزش سهام خود است، در حال حاضر ارزشی بالغ بر 869 میلیارد دلار داشته و 140 میلیارد دلار از کمپانی مادر گوگل، آلفابت جلوتر است. علی رغم برتری واضح اپل، تحلیلگران بازار هنوز درباره نخستین کمپانی تریلیون دلار اختلاف نظر دارند.

با این حال، کمپانی های دیگری که هدف گذاری مشابهی دارند را نیز نباید فراموش کرد. ایلان ماسک پیشتر گفته که باور دارد تسلا و سولار سیتی در نهایت 1 تریلیون دلاری خواهند شد و با اشتیاقی که برای انرژی های تجدیدپذیر به وجود آمده، تمایلی ناگهانی به کمپانی های زیر نظر ماسک می تواند ارزش سهام هر یک را به شکل چشمگیری افزایش دهد؛ چالش اما، انجام دادن این کار پیش از اپل است.

از خوانندگان محترم خواهشمند است در صورت بازنشر مجدد این مطلب، جهت حفظ حقوق معنوی نگارنده اصلی، نام منبع اصلی این مطلب (دیجیاتو) را ذکر نمایند.