به منظور گردآوری جدیدترین اخبار و مرجعی کامل از اطلاعات مربوط به محصولات اپل، این مطلب از سایت دیجیاتو در تاریخ 2018-01-04 بازنشر شده است.

بزرگترین کمپانی های حوزه تکنولوژی در حال رقابت با یکدیگر هستند تا برای نخستین بار، به ارزشی بیشتر از 1 تریلیون دلار برسند و اپل تا به این لحظه، جلوتر از رقبایش بوده است؛ حتی با وجود فروش ناامیدکننده آیفون X.

وب سایت کره ای Cetizen اخیراً تست ماراتون 510 ساعته ای میان سه موبایل آیفون X، گلکسی نوت 8 و گلکسی اس 7 اج برگزار کرده تا متوجه شود که سوختگی پیکسل در یک موبایل OLED مدرن، بعد از چند ساعت به وقوع می پیوندد.

این سایت به منظور گردآوری اخبار مرتبط با محصولات اپل ایجاد شده است، امیدواریم در ارتقای اطلاعات طرفداران محصولات اپل مفید واقع شود.

در ساعت شصت و دوم، نوت 8 شروع به نمایش نشانه هایی ناگهانی و قابل مشاهده از سوختگی کرد؛ حتی با این وجود که پیشتر علائمی دیده نشده بود. شخص تست کننده از مردم خواست بخش های سوخته را به هنگام نمایش تصویری سفید پیدا کنند و در حالی که هیچکس مشکلی با یافتن ایراد نمایشگر نوت 8 نداشت، سوختگی نمایشگر آیفون X کماکان برای کاربران غیرقابل مشاهده بود.

با توجه به محدودیت‌های فنی، سازندگان اندرویدی به عرضه گوشی‌های هوشمند با حسگر اثرانگشت ادامه خواهند داد؛ گفته می‌شود محصولات جدید در نیمه دوم 2018 با سنسور اثرانگشت یکپارچه عرضه خواهند شد. سیناپتیکس، پیش‌تر از حسگر اثرانگشت جدیدش رونمایی کرده بود که ادغام سنسور اثرانگشت را با صفحه‌نمایش امکان‌پذیر می‏کند.

از خوانندگان محترم خواهشمند است در صورت بازنشر مجدد این مطلب، جهت حفظ حقوق معنوی نگارنده اصلی، نام منبع اصلی این مطلب (دیجیاتو) را ذکر نمایند.